Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Chi tiết sản phẩm
Hàng hiệu: Haijiang
Chứng nhận: ISO9001,CE
Model Number: HJF-160
Điều khoản thanh toán và vận chuyển
Minimum Order Quantity: 1 Set
Giá bán: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Special: |
PET Fittings Use |
Type: |
Preform Injection |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Voltage: |
As Customer Required |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Product: |
Cold Runner Plastic Injection Mold |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
Special: |
PET Fittings Use |
Type: |
Preform Injection |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Voltage: |
As Customer Required |
Shot Size: |
1766 Cm³ |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Product: |
Cold Runner Plastic Injection Mold |
Screw Diameter: |
30-50 Mm |
| Người mẫu | HJF-160 |
| Trọng tải kẹp | 4800 KN |
| Đường kính lỗ | 160mm |
| Phạm vi độ dày khuôn | 180-470mm |
| Phạm vi đường kính trục vít | 30-50mm |
| Trọng lượng cú đánh | 1590 gam |
| Kích thước bắn | 1766 cm³ |
| Lực đẩy | 2-4 tấn |
| Số lượng máy phun | 5 miếng |