Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Chi tiết sản phẩm
Place of Origin: Ningbo,China
Hàng hiệu: Haijiang
Chứng nhận: CE/ISO
Model Number: HJF240
Điều khoản thanh toán và vận chuyển
Minimum Order Quantity: 1 SET
Giá bán: USD25000
Packaging Details: Standard export packing
Delivery Time: 35 days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS per month
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
| Thông số kỹ thuật | Chi tiết |
|---|---|
| Số model | HJF240 |
| Thương hiệu | Haijiang |
| Tốc độ sản xuất | 30-45 chiếc mỗi phút |
| Phạm vi kích thước xi lanh | 1ml đến 50ml |
| Tiêu thụ điện | 11,65 KW |
| Tiêu thụ khí | 0,3 m³/phút |
| Áp suất khí | 0,6-0,8 Mpa |
| Trọng lượng máy | 7 tấn |
| Kích thước | 3000 × 1200 × 1800 mm |
| Tần số | 50/60 Hz |
| Chứng nhận | CE, ISO9001 |